Производител: Made in EU
Шифра: R-04362
Бонус поени: 3
Залиха: Достапно
Пакување: 36 / пар. во кутија
170.00 ден
5 или повеќе за 161.50 ден

Количина

Icon Прашај за производот
Керамичка чаша
Капацитет: 230 мл