Калкулатор математички Citizen SR-260
- дисплеј со 12 бројки - напојување со батерии LR44- пластични копчиња - напредни математички функци..
925.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Калкулатор математички Citizen SR-270
- дисплеј со 12 бројки- пластични копчиња - напредни математички функции (236) - диме..
1,005.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Калкулатор математички SHARP EL531TH
Калкулатор со 273 математички функции наменед за средношколци.Дисплеј во 2 реда кој  ви овозмож..
1,145.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Калкулатор математички SHARP ELW506T
Калкулатор со 640 математички функции наменед за средношколци и студенти.Калкулаторот овозможува пиш..
2,430.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Прикажани 1 до 4 од вкупно 4 (1 страници)