Почитувани, во процес сме на пуштање на нова веб страна. Доколку имате проблеми во процесот на правење нарачка, Ве молиме контактирајте со нас на  070/279-801

  • 0
  • 0
      Вашата кошничка е празна.
Нова Колекција

Канцелариска опрема
на само еден клик!

Промотивни попусти и до 30%

Види повеќе
замисли
креирај
организирај
Нова Колекција

Канцелариски мебел
на само еден клик!

Промотивни попусти и до 30%

Види повеќе
Види повеќе

Ефикасно и удобно во текот на работниот ден

Види повеќе

Организирајте го ПАМЕТНО вашиот работен простор.

Види повеќе

Подобра мотивација - Поголема продуктивност

Види повеќе

Организирајте го паметно работното
биро.

Потребна ви е инспирација?

Разгледајте ги нашите каталози

Вашиот бизнис претставен во најдобро светло

Брендирање на промотивни материјали

со наjдобар квалитет

Види повеќе
Бесплатна испорака
Бесплатна достава за нарачки над3000
Безбедно плаќање
100% сигурно плаќање

Плаќање во готово и со картичка

Повраток на средства
Рефундација

при недостаток во квалитетот

Гарантиран квалитет
Гарантираме Квалитет

Техничка поддршка 24/7

Новости

blog-image

Зошто е подобро да купувате онлајн во Клевер-мк? [безбедна и едноставна набавка на канцелариски материјали]

Купувај онлајн во Клевер-мк, безбедно, сигурно и едноставно. Достапно 24/7.

Види повеќе
blog-image

8 достапни и практични канцелариски материјали за максимална продуктивност во Klever-mk

Папка, полица,текст маркер, еко тефтер, коректор, пенкало, хефталица или подлога за лаптоп. Практични и достапни. Сѐ што ви е потребно за максимална продуктивност, побарајте во Клевер-мк!

Види повеќе
blog-image

Печатење принтање на пенкала, тефтери, УСБ, спортски шишиња и ранци - Сѐ што треба да знаете!

Печатење на пенкала, печатење на тефтери, печатење на УСБ, печатење на спортски шишиња, печатење на ранци-погледнете се што ви е потребно да знаете за да креирате совршени промотивен подарок.

Види повеќе
blog-image

16 техники за печатење

Изборот на најдобриот подарок - од нашата широка колекција на производи - за вашите промотивни потреби е само половина од равенката за успех.

Види повеќе
blog-image

Персонализирани канцелариски материјали за уникатен бизнис идентитет

Канцелариските материјали се најефективните маркетинг производи кои можат да ви помагаат да го промовирате вашиот бренд. Персонализираните промотивни материјали од асортиманот на Klever.mk се тука да го истакнат и промовираат вашиот бренд.

Види повеќе
blog-image

4 идеи за инкорпорирање високи маси и високи столчиња во модерна канцеларија

Внесете високи маси и високи столици во работниот простор и трансформирајте го во модерна канцеларија. Се што ви е потребно ќе најдете во асортиманот на Klever.mk.

Види повеќе
blog-image

6 совети како да креирате домашна канцеларија

Направете ја вашата домашна канцеларија практична и комфортна со нашите продукти од Klever.mk. Одберете од широкиот асортиман на мебел и организатори за скалдирање, како и модерни решенија за осветлување и ергономски столици што ќе ви обезбедат удобност и

Види повеќе