Производител: ErichKrause
Шифра: G231
Залиха: Достапно
Пакување: 42 / пар. во кутија
6.00 ден
5 или повеќе за 5.70 ден

Количина

Icon Прашај за производот

Двострана гума за бришење со различни степени на тврдост.
Произведена од модерна, еколошка и хипоалергена термнопластична гума (TPR)
Розевата страна е со средна тврдост додека сината страна има абразивни способности.
Без прашина.
Не содржи ПВЦ

Поврзани производи