Производител: ALKIM KAGIT
Шифра: H286
Залиха: Достапно
185.00 ден
25 или повеќе за 175.75 ден

Количина

Icon Прашај за производот

- белина: 138

- 80гр./м2,

- дебелина: 103 микрони

- А4 формат,

- непрозирност - 80%

- пакување: 500 листови