Производител: Cifra
Шифра: C-Z882
Залиха: Достапно
Пакување: 50 / пар. во кутија
28.00 ден
5 или повеќе за 26.60 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

4.00 x 3.50 x 0.00 cm