Производител: Made in EU
Шифра: S-94446
Бонус поени: 1
Залиха: Достапно
Пакување: 100 / пар. во кутија
95.00 ден
5 или повеќе за 90.25 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Силиконски држач за картички, со врвка и држач за смартфон.

Димензија: 57 x 86 x 4 mm

 Врвка: 420 mm