Производител: Office 1
Шифра: N100
Бонус поени: 168
Залиха: Достапно
12,935.00 ден
5 или повеќе за 12,288.25 ден

Количина

Icon Прашај за производот
  • Чист и модерен дизајн, кој одговара на секоја канцеларија. 
  • Комбинација на комфор и стил
  • Површина која е лесна за чистење и одржување