Производител: Cifra
Шифра: C-E049
Бонус поени: 2
Залиха: Достапно
Пакување: 50 / пар. во кутија
90.00 ден
5 или повеќе за 85.50 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Димензии:
21.00 x 31.50 x 0.00 cm 
Материјал:
PVC