Производител: Made in EU
Шифра: A-731790
Бонус поени: 3
Залиха: Достапно
Пакување: 100 / пар. во кутија
225.00 ден
5 или повеќе за 213.75 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Торба за чување патики од полиестер.
Димензија: 350 x 160 x 150 мм