Производител: Made in EU
Шифра: S-92659
Бонус поени: 12
Залиха: Достапно
770.00 ден
5 или повеќе за 731.50 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Ранец,600 Д полиестер, простор за кабел, надворешен вертикален преден џеб,странични џебови и внатрешен џеб.


Димензија:260 x 450 x 130 мм