Производител: Made in EU
Шифра: A-731220
Бонус поени: 6
Залиха: Достапно
Пакување: 50 / пар. во кутија
510.00 ден
5 или повеќе за 484.50 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Ранец од полиестер со прилагодливи рачки.600 Д полиестер.
Димензија: 265 x 380 x140 мм