Производител: Made in EU
Шифра: A-791845
Бонус поени: 7
Залиха: Достапно
Пакување: 40 / пар. во кутија
600.00 ден
Цена во бонус поени: 350
5 или повеќе за 570.00 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Ранец од полиестер со прилагодливи рачки,мрежести странични џебови, преден џеб за мобилен, и голема главан преграда.
Димензија: 300 x 400 x160 мм