Производител: Cifra
Шифра: C-G119
Бонус поени: 6
Залиха: Достапно
Пакување: 40 / пар. во кутија
355.00 ден
5 или повеќе за 337.25 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Џереми ранец
*димензија: 40.00 x 28.50 x 17.50 см
* материјал: полиестер 600 Д