Производител: Made in EU
Шифра: M-6008906
Залиха: Достапно
635.00 ден
5 или повеќе за 603.25 ден

Количина

Icon Прашај за производот

Термос со двоен зид

Материјал: нерѓосувачки челик

Kапацитет: 500 мл.