Производител: Made in EU
Шифра: R-01296
Залиха: Достапно
Пакување: 100 / пар. во кутија
135.00 ден
5 или повеќе за 128.25 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Пластично шише за велосипед

750 ml
7,2x23,5 cm