Производител: Cifra
Шифра: C-089
Бонус поени: 2
Залиха: Достапно
Пакување: 50 / пар. во кутија
125.00 ден
5 или повеќе за 118.75 ден

Количина

Icon Прашај за производот

2.40 x 3.70 x 0.00 cm