Безжичен полнач и држач за мобилен од бамбус
Работна подлога од бамбус со држач за мобилен, безжичен полнач и простор за складирање на различен п..
0.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Безжичен полнач
Елегантен безжичен полнач "Metra"Благодарејќи на QI технологијата, може да го полни секој паметен те..
270.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Power bank 2000 mah
285.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Комплет за смартфон
Капацитет: 2000mAh11.00 x 7.50 x 4.00 cm ..
588.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
POWER. Безжичен полнач
Безжичен полнач од бамбус со кабел. Полначот има 5V/2A влез и има 5W моќ на полнење. Овој производ е..
785.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
РЕЗЕРВНА СОЛАРНА БАТЕРИЈА 4000mah
Капацитет:4.000 mAh Влез 5 V / Излез 2x1 A 2 USB излеза Монокристален соларен екран Резервната б..
825.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Power bank 4000 mah
"Плана' power bank - 4000 mAh..
835.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Резервна батерија 10000 mah
Капацитет - 10000 mah* 3 usb порти..
860.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Tефтер + резервна батерија Kevant
Teфтер со резервна батерија 1000 mahА5, 80 листови со линиИUSB кабел..
990.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Power bank 8000mah
Power bank со капацитет од  8 000 mAh спакован во хартиена кутија. Погоден за полнење на смартф..
1,815.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
STANDERO Безжичен полнач за телефон
Бежичен полнач за телефонДимензии: 10,5 x 7 x 7,5 мм..
2,210.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Папка за документи со вграден полнач
Папка за документи со вграден полнач(капацитет 4000 mAh),USB - кабел, 8 џеба,џеб за мобилен телефон,..
2,670.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Органајзер со вграден полнач од 4000mah
Тефтер со резервна батерија со капацитет од 4000 mAh.Димензија: 17х24 смПогодно за полнење на мобиле..
3,130.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
ПАПКА СО ТЕФТЕР И ВГРАДЕН ПОЛНАЧ
Елегантен тефтер(128 страници) со вграден power bank од 4000mAh и различни по големина прегради...
3,730.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Прикажани 1 до 15 од вкупно 17 (2 страници)

Power Banks

Промотивни Power Bank полначи за електронски уреди им даваат втора шанса на вашите уреди кога вашата батерија ќе се истроши. Овие Power Bank полначи за електронски уреди се практичен промотивен подарок за секој што се потпира на својот мобилен телефон за деловна или лична употреба. Испринтајте го вашето лого или текст на Power Bank полначи за електронски уреди и подарете ги на вашите врвни клиенти или посетители на штандови на саем.