Производител: Made in EU
Шифра: A-809337
Бонус поени: 1
Залиха: Достапно
67.00 ден
5 или повеќе за 63.65 ден

Количина

Icon Прашај за производот
Сет со самолепливи ливчиња во различна големина, со рециклирана корица.
105 x 80 x 9 мм