Power bank 2000 mah
274.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Комплет за смартфон
Капацитет: 2000mAh11.00 x 7.50 x 4.00 cm ..
560.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Безжичен полнач Neblin
Безжичен полнач за телефон со пластично тело...
662.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
РЕЗЕРВНА СОЛАРНА БАТЕРИЈА 4000mah
Капацитет:4.000 mAh Влез 5 V / Излез 2x1 A 2 USB излеза Монокристален соларен екран Резервната б..
785.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Power bank 4000 mah
"Плана' power bank - 4000 mAh..
795.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Power bank 4000 mah
Капацитет: 4000mAh Димензија: 11.00 x 7.00 x1.00 см Материјал:Метал ..
1,030.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Power bank 10000mah
1,550.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Power bank 8000mah
Power bank со капацитет од  8 000 mAh спакован во хартиена кутија. Погоден за полнење на смартф..
1,906.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Папка за документи со вграден полнач
Папка за документи со вграден полнач(капацитет 4000 mAh),USB - кабел, 8 џеба,џеб за мобилен телефон,..
2,550.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
ПАПКА СО ТЕФТЕР И ВГРАДЕН ПОЛНАЧ
Елегантен тефтер(128 страници) со вграден power bank од 4000mAh и различни по големина прегради...
3,560.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Паричник+резервна батерија 4000 mAh
Паричник+резервна батерија 4000 mAh. Микро УСБ кабел135×210×28 mm ..
3,780.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Папка со вградена резервна батерија од 5000 mah и 4 gb USB
Папка со тефтер* резервна батерија 5000 mah* USB 4 gb* конектори за IPhone и Android..
4,155.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Прикажани 1 до 14 од вкупно 14 (1 страници)