Производител: EU
Шифра: S-93358
Бонус поени: 1
Залиха: Достапно
Пакување: 100 / пар. во кутија
42.00 ден
Цена во бонус поени: 30
5 или повеќе за 39.90 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Привезок за клучеви ABS со пенкало на допир и чистач на екрани


Димензии: 19x55x9mm