Производител: Made in EU
Шифра: C-T1020
Бонус поени: 5
Залиха: Достапно
Пакување: 10 / пар. во кутија
280.00 ден
5 или повеќе за 266.00 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Машка маица
Материјал:Полиестер