ДРЖАЧ ЗА ХАРТИЈА
Мемо држач за екрани.Отсега ќе бидете секогаш организирани на вашетео работно биро.Лесно може да го ..
180.00 ден
ПОДЛОГА ЗА ТАБЛЕТ
Намалете ги болките во вратот и рамениците Иновативен дизајн Можност за поставување на таблетот..
965.00 ден
Подлога за монитор
-SmartFit системот ви овозможува да ја прилагодите височината на мониторот до ваша лична удобност. ..
1,645.00 ден
ПОДЛОГА ЗА МОНИТОР
Специјалниот систем со фиоки обезбедува стабилна подлога за поставување на монитор или печатач.Фиок..
1,710.00 ден
ПОДЛОГА ЗА ЛАПТОП
SmartFit системот ви овозможува да ја прилагодите висината и аголот на вашиот лаптоп екран,користејк..
1,910.00 ден
Подлога за монитор
-SmartFit системот ви овозможува да ја прилагодите височината на мониторот до ваша лична удобност. ..
2,855.00 ден
ПОДЛОГА ЗА МОНИТОР
Максимизирајте го вашиот десктоп простор со оваа иновативна подлога за монитор.Висината е прилагодли..
3,050.00 ден
Држач за таблет
* држач за таблет за на маса* големина на таблети од 7 '' (17.78cm) до 10'' (25.4cm)*..
4,585.00 ден
Прикажани 1 до 9 од вкупно 9 (1 страници)

Подлоги за монитор

Со виткање на главата нанапред, поместување нагоре или надолу кон екранот на вашиот компјутер, правите притисок врз вратот и грбот. Со употреба на подлога за екран/лаптоп за позиционирање на екранот на нивото на очите, проблемите од ваков вид се сведуваат на минимум.