ПОДЛОГА ЗА ТАБЛЕТ
Намалете ги болките во вратот и рамениците Иновативен дизајн Можност за поставување на таблетот..
965.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Држач за монитор DM151X1
DM151X1 држачот за еден монитор ослободува дополнително место на вашата работна маса. Целосна флекси..
2,299.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Подлога за лаптоп прилагодлива Ergo Cosy
Ергономски дизајниран држач за лаптоп за да ја зголеми удобноста на вашиот работен простор во домот ..
2,515.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Подлога за лаптоп
Добро да знаете - Кенсингтон подлогата за лаптоп е лесна за пренесување - Кенсингтон подлогата за..
2,565.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Подлога за лаптоп мултиаголна
Ергономски дизајниран држач за лаптоп за да се зголеми удобноста на вашиот работен простор, го крева..
3,550.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Држач за еден монитор DM351X3
DM351X3 држачот за еден монитор ослободува дополнително место на вашата работна маса. Целосна флекси..
3,699.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Држач за два монитори DM252
DM252 е држач на којшто можете да прикачите два монитори во хоризонтална и вертикална позиција овозм..
3,999.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
ПОДЛОГА ЗА МОНИТОР
Максимизирајте го вашиот десктоп простор со оваа иновативна подлога за монитор.Висината е прилагодли..
4,065.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Подлога за монитор
-SmartFit системот ви овозможува да ја прилагодите височината на мониторот до ваша лична удобност. ..
4,130.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Држач за таблет
* држач за таблет за на маса* големина на таблети од 7 '' (17.78cm) до 10'' (25.4cm)*..
4,375.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Држач за еден монитор и лаптоп DM25L1X1
Како дел од популарната DM25 серија, DM25L1X1 овозможува прикачување на еден монитор и еден преносен..
5,199.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Подлога за монитор
Kensington подлога за монитор до 27” (големина на екран)Приближно 20.5" слободна површина под подлог..
5,680.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
подлога за монитор SmartFit® Plus
-SmartFit системот ви овозможува да ја прилагодите височината на мониторот до ваша лична удобност. ..
6,880.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Подлога за монитор прилагодлива Ergo Cosy
Додатокот за биро Ergo Cozy овозможува флексибилност да се движите помеѓу седењето и стоењето додека..
13,275.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Подлога за монитор прилагодлива Ergo Cosy
Додатокот за биро Ergo Cozy со лизгачка фиока за тастатура и глувче овозможува флексибилност да..
22,675.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Прикажани 1 до 15 од вкупно 15 (1 страници)

Подлоги за монитор

Со виткање на главата нанапред, поместување нагоре или надолу кон екранот на вашиот компјутер, правите притисок врз вратот и грбот. Со употреба на подлога за екран/лаптоп за позиционирање на екранот на нивото на очите, проблемите од ваков вид се сведуваат на минимум.