Производител: Made in EU
Шифра: S-93733
Бонус поени: 2
Залиха: Достапно
Пакување: 40 / пар. во кутија
225.00 ден
5 или повеќе за 213.75 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот


Нотес со тврди корици, држач за пенкало и 80 бели листови.

Димензија: 137 x 210 mm