Производител: Made in EU
Шифра: S-93425
Бонус поени: 2
Залиха: Достапно
Пакување: 100 / пар. во кутија
100.00 ден
10 или повеќе за 95.00 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Нотес со ластик, тврда корица, имитација на кожа со 80 обични листови.
Димензии: 90 x 140 мм