Производител: Made in EU
Шифра: R-53358
Бонус поени: 5
Залиха: Достапно
Пакување: 100 / пар. во кутија
220.00 ден
10 или повеќе за 209.00 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
*9x14,3x1,8 cm
*192 л. со линии