Производител: Made in EU
Шифра: IE-3411
Бонус поени: 2
Залиха: Достапно
181.00 ден
Цена во бонус поени: 100
10 или повеќе за 171.95 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Нотес со ластик А6 со 160 листови по линии и дражач за пенкало.
*Димензија: 90 x 140 мм