Производител: Made in EU
Шифра: M-2058201
Залиха: Достапно
Пакување: 30 / пар. во кутија
195.00 ден
5 или повеќе за 185.25 ден

Количина

Icon Прашај за производот

Нотес со рециклирана корица, 160 страници со квадратчиња и ластик.
Нотесот доаѓа со пенкало.

14,8 x 1,1 x 21 cm