Производител: Made in EU
Шифра: M-2058101
Бонус поени: 3
Залиха: Достапно
Пакување: 80 / пар. во кутија
130.00 ден
5 или повеќе за 123.50 ден

Количина

Icon Прашај за производот

Нотес со рециклирана корица, 160 страници со квадратчиња и ластик.
Нотесот доаѓа со пенкало.

9,7 x 1,1 x 14 cm