Производител: Made in EU
Шифра: R-53414
Бонус поени: 4
Залиха: Достапно
Пакување: 80 / пар. во кутија
255.00 ден
10 или повеќе за 242.25 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
-130 x 170mm
-160л. со линии