Производител: Cifra
Шифра: C-B345
Бонус поени: 5
Залиха: Достапно
205.00 ден
5 или повеќе за 194.75 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Полуплутен нотес Лупи со модерен дизајн.

Со 80 листови и во 4 различни бои.