Папка организер А4
А4 папка.Имитација на кожа и полиестер,со микрофибер во внатрешноста.Содржи тефтер со 20 листови со ..
690.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Папка организер А4
795.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Tефтер + резервна батерија Kevant
Teфтер со резервна батерија 1000 mahА5, 80 листови со линииUSB кабел..
1,570.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Папка за документи со вграден полнач
Папка за документи со вграден полнач(капацитет 4000 mAh),USB - кабел, 8 џеба,џеб за мобилен телефон,..
2,840.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Органајзер со вграден полнач од 4000mah
Тефтер со резервна батерија со капацитет од 4000 mAh.Димензија: 17х24 смПогодно за полнење на мобиле..
3,130.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
ПАПКА СО ТЕФТЕР И ВГРАДЕН ПОЛНАЧ
Елегантен тефтер(128 страници) со вграден power bank од 4000mAh и различни по големина прегради...
3,730.00 ден
 • cartcart
 • wishlistwishlist
 • previewpreview
Прикажани 1 до 7 од вкупно 7 (1 страници)