Производител: ErichKrause
Шифра: G213
Залиха: Достапно
5.00 ден
5 или повеќе за 4.75 ден

Количина

Icon Прашај за производот

Мека, класична гума за бришење.
Произведена од модерна, еколошка и хипоалергена термопластична гума (TPR)
Без прашина. Не содржи ПВЦ.