Производител: ErichKrause
Шифра: P1015
Бонус поени: 1
Залиха: Достапно
45.00 ден
5 или повеќе за 42.75 ден

Количина

Icon Прашај за производот

Папка со патент изработена од високо-квалитетна пластика. Наменета е за складирање на документи. Копчето овозможува брз пристап до документите. 

Капацитет: 100 листа

Димензија: 335х242мм