Производител: ErichKrause
Шифра: P1014
Бонус поени: 1
Залиха: Достапно
36.00 ден
5 или повеќе за 34.20 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Папка со патент изработена од високо-квалитетна пластика. Наменета е за складирање на документи. Копчето овозможува брз пристап до документите.