Производител: ErichKrause
Шифра: P277
Бонус поени: 2
Залиха: Достапно
Пакување: 4 / пар. во кутија
110.00 ден
5 или повеќе за 104.50 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Папка со ластик А4 изработена од висококвалитетна пластика со текстура на површината „песок“, на која не се гледаат отпечатоци од прсти и мали гребнатини. Наменета за чување и транспорт на документи. Бојата на папката е темно сина или сива. Сигурни еластични прицврстувачи за брз пристап до хартија. Држи до 300 листови хартија. Големина - 246x320x5 mm, дебелина - 0,6 mm.

Спецификации
капацитет на листови 300 листови
материјал ПВЦ
формат A4