Производител: Made in EU
Шифра: H293
Бонус поени: 2
Залиха: Достапно
230.00 ден

Количина

Icon Прашај за производот

Формат: Letter

Гр/м2: 80

Белина: 164

Дебелина микрони: 106

Непроѕирност: 94%