Производител: Fabriano
Шифра: H166
Бонус поени: 5
Залиха: Достапно
445.00 ден
25 или повеќе за 422.75 ден

Количина

Icon Прашај за производот
Спецификации
боја бела
дебелина 120 гр/м2
пакување 250 листови