Производител: made in Turkey
Шифра: H196
Бонус поени: 4
Залиха: Достапно
390.00 ден
25 или повеќе за 403.75 ден

Количина

Icon Прашај за производот

- белина: 138

- 80гр./м2,

- дебелина: 103 микрони

- А3 формат,

- непрозирност : 80%

- пакување: 500 листови/топ