Производител: Made in EU
Шифра: R-53387
Бонус поени: 5
Залиха: Достапно
Пакување: 72 / пар. во кутија
160.00 ден
5 или повеќе за 152.00 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Тефтерче на отварање, 80 листови по линии,самолепливи ливчиња,одбележувачи на страници во боја(25 ливчиња од боја), лењир, простор за визит карти и пенкало со плава мина.Еко - пријателски производ.
* 11 x 15.3 см