Производител: HAN
Шифра: H-1026
Бонус поени: 1
Залиха: Достапно
115.00 ден
5 или повеќе за 109.25 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
-243x335x57mm
Спецификации
материјал ПВЦ
формат A4