Производител: Fellowes
Шифра: P1044
Бонус поени: 2
Залиха: Достапно
124.00 ден
5 или повеќе за 117.80 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
Спецификации
материјал pvc
формат а4