Производител: Mintra
Шифра: P285/4
Бонус поени: 2
Залиха: Достапно
140.00 ден

Количина

Icon Прашај за производот
- капацитет во листови: 250
- изработени од мекa флексибилна пластика
Спецификации
материјал pvc
механизам 4 rings
формат a4
капацитет во листови 200