Производител: Made in EU
Шифра: F292/8
Бонус поени: 3
Залиха: Достапно
Пакување: 100 / пар. во кутија
295.00 ден
5 или повеќе за 280.25 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
USB TS001 е комбинација на шарен дизајн и практичен ситем на ротирачко отварање.