Производител: Made in EU
Шифра: C-Z1202
Залиха: Достапно
13.00 ден
5 или повеќе за 12.35 ден

Количина

Icon Прашај за производот

100 grs/m2

Димензија : 32.00 x 12.00 x 41.00 cm