Производител: Made in EU
Шифра: R-01326
Залиха: Достапно
Пакување: 24 / пар. во кутија
480.00 ден
5 или повеќе за 456.00 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Спортско шише од тритан, со дел за овошје и капаче, 700 ml.
7,5x23 cm