Производител: Made in EU
Шифра: а-781782
Залиха: Достапно
Пакување: 50 / пар. во кутија
291.00 ден
5 или повеќе за 276.45 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Бел нотес А5 формат со 100 листови.
Ластикот и работ на хартијата се во боја.