Категории
Производител: Mondi
Шифра: H362
Залиха: Достапно
200.00 ден
10 или повеќе за 192.00 ден
25 или повеќе за 184.00 ден
50 или повеќе за 177.00 ден
100 или повеќе за 170.00 ден

Количина

Icon Прашај за производот

- белина: 146

- 80гр./м2

- А4 формат

- непрозирност : 92