Производител: Made in EU
Шифра: S-92293
Залиха: Достапно
Пакување: 4 / пар. во кутија
4,395.00 ден
5 или повеќе за 4,175.25 ден

Количина

Icon Прашај за производот

Ранец на тркала- водоотпорен.  Поставена внатрешност и дополнителни прегради. Одговара за лаптоп со димензии до  17''. Отстранлива конструкција со алуминиумска рачка.


Димензии: 350 x 460 x 210 mm